Květen 2013

Cha-cha-changes

10. května 2013 v 8:09 | blond-and-bitchy
Hello girls :)

tady fakt prší :D už ěm štve jak ty víkendy sucks.
jak se máte? jak vám jde hubnutí? Já nesnáším tu fázi, kdy mám pocit že padám do any a cejtim se nejtlusčí na světě....fuck.

Tak co říká nadpis? ZMĚNY. Obrovský, a to je teprv pátek :D
Začínám fresh start. Konec s člověkem, co byl můj nejlepší kamarád 7 let. S dalším, co dokonce 8 let. Proč? Protože ty lidi mě táhnou ke dnu, nedokážou akceptovat určitý změny, pro který jsem se rozhodla a nedělají to, co kamarádi mají - podporovat a podržet když potřebuješ.

Taky mě čekají přijímačky. Když nevyjdou - stěhuju se z Český republiky :) možná bych si i přála aby nevyšly :D

Na praxi je to skvělý - nemůžu prozrazovat moc, kvůli tomu, že vlastně zadání zakázek je top secret, ale fakt mě to naplňuje.

Hnula sem s bakalářkou, už jsme pře 30 stran, v pondělí mám konzultace, uvidíme kolik toho zvládnu přes víkend.

Jídlo? Jo v cajku, mám tolik práce, že kolikrát přijdu a padnu vysloveně na hubu do postele :D

vypadá to nějak podobně:

snídaně: kaše s ovocem
svačina: ovoce
oběd: rýže/brambory/kuskus/těstoviny + zelenina + tofu a tak
svačina: tu dost přeskakuju...chleba s něčím
večeře: zelenina, salát občas s nějakým sojovým výrobkem...

a jak to jde vám? :)


I am coming clean, finally.

3. května 2013 v 8:10 | blond-and-bitchy
Hi girls.

Tak mě napadlo, že když tady sdílíme naš největší tajemnství, třeba by mi pomohlo, kdybych se vypsala. Ehm, přiznala jsem myslela. :D

...seš malá coura, co se po koncertech toulá, první dáma scéna, objednávka na problémy...

Já jsem schopná fňukat kvůli postavě, že se mnou nikdo (kluk) nevydrží i kvůli práci ve škole.

No takže: pravda je, že jsem se sebou spokojená někdy až moc. Ptž se mi prostě líbí, že jsem holčičí - mám (a vždycky budu mít) zadek, orsa a budu i trochu oplácaná (ty boky prostě dolů nedám, ani kdybych se posrala :D). Nikdy nebudu ta hubená modelka - ALE. Umím se oblíct a umím to prodat. To je asi to nejdůležitější, co spousta z vás neumí. :( což je škoda, ptž je prostě fakt, že musís vzít všechno co máš a naučit se s tím pracovat. Já se prostě hodně usmívám, jsme milá až moc a umím manipulovat docela dobře lidi.

Boys...hm :D Ten úryvek nahoře je část písničky jedný český skupiny (jsem si jistá, že google to vyplivně během vteřiny). Já bych ani s nikým bejt nemohla. Jsem hrozná coura. Nebo ne, já jsem prostě hrozná coura na určitý kluky. Já to slovo groupie fakt nemám ráda, ale asi mě to dost charakterizuje. V 90% prostě končím po koncertech buď s klukama, co se starají o propagace, techniku nebo i s klukama z kapel. Ptž je to prostě sranda, když přijdeš na koncert a ty nanynky tam řvou jak je milujou a ty pak jdeš, opiješ se s nima (eště zadarmo :D), někdy ti nabíídnou i trávu nebo fet a pak tě ošukaj a vykopnou, v lepším případě pak jdeš zase pít :D s klukem na krku bych todle nemohla. A já se toho vzdát nechci prostě. Některé z vás vědí co poslouchám i na jaký koncerty chodí a mám škodolibou radost, že pak můžu mít na sobě tričko kapely a v duchu se tlemit že mám triko s někým s kým sem šukala (přijde to jako sranda jen mě? :D)

Škola...ehm. Já tu školu mám ráda prostě. Fňukám, ale mě to učení baví. Baví mě mít ten pocit, že vím víc než lidi kolem mě. Třeba v práci, když se bavíš se šéfem a víš, že si chytřejší než on....prostě jsem to ze sebe potřebovala dostat. Doufám, že to nevadí a pokud jste dočetly sem, klobouk dolů :D

jinak jídlo hm :D no já jím a co :D včera jsme měla děsně zhulenejckej hlad :D to bylo dost smutný :D

2/5
sn. kaše s ovocem
sv. kousek housky s tofu a okurkou
ob. brambory a vař. zelenina
sv. tyčinka musli
zhulená večeře. inst. polívka, houska, bagetka s tofu

3/5
sn. kaše s ovocem a skořicí
sv . nevím :D
ob. brambory (pečené na pánvi s trochou oleje), vař. zelenina
sv. nevím
več. nevím, ale jdeme chlastat tak bych to viděla na půl litr vodky :D

cvičení: no já si ráno dávám rozcvičku při čištění zubů - every day - 20 dřepů, 20 výpadů
včera jsem v práci byla 10 hodin a lítala z jedný strany baráku na druhou, dneska zjevně to samý....lepší jak fitko, vážně.