Únor 2013

Breathing towers for two...

28. února 2013 v 16:26 | blond-and-bitchy
Hi babies <3

dlouho jsem nepsala..mám hodně práce. Makám na bakalářce a přípravě ke státnici. Navíc ten nový stupidní systém mi furt neukazuje komenty...dá se s tím něco dělat?

Jsem už 100% vegan. Když budete mít chvilku zkuste si o veganství něco vygooglit :)

Finally, jsem pochopila, že hladovění nic neřeší. I veganství mi moc pomohlo. Učím se znova jíst. Snídat. Je to peklo :D ale tolik pestrýho jídla, co mi nabízí veg. životní styl...je to nádhera.

Jinak je to na prd, ale....jsme zdravá víceméně, nemám se vůbec špatně...takže nač bych si měla stěžovat? Nikdy život nebude úplně růžovej....

Mimochodem moje nové tetování bude nejspíš něco od Oscara Wilda...ten člověk mě asi nepřestane fascinovat.


Whats new.

5. února 2013 v 6:47 | blond-and-bitchy
Morning, morning.

Zátímco většina z vás ještě spinká nebo už vstává, já uz 20 minut piju nachystana kafe. :D Včera poprve v nový práci -> FML takovejch informací, a dneska ráno prezentace nový sezóny. No nevim teda :D ale tak třeba mě to bude bavit, kolektiv super.
Chlapi? Jo jasně. Hajzli do jednoho. Strašně jednoduchý stvoření. Pomalu jsem přestála svý středeční trauma, zmrdeček největší. Miluju, když si kluci, co jsou veřejně známý myslí, že budete dělat jakože úplnou děvku. Tak to já ne, teda díky. Chovás se jako zmrdeček, tak nazdar. Jinak za 2 večery v baru mám asi tak 10 novejch přátel na FB a dobrej pocit z toho, že se stačí hezky usmát a všichni se z vás poserou :D drinky zdarma, děkujeme.

Btw nevím jestli jsme říkala, že mám nový tetování? Dárek k anrozkám ode mě pro mě (plus tisíc dalších věcí, peneženka pláče už dva tejdny :D)

Včera jsem nejedla vůbec, jelikož po tom týdnu co tu byla moje malá sis je mi blbě furt. Prostě nevim s ní se nedá jíst normálně i když jí člověk nutí. Dneska mám na plánu - kafe, k snídani v práci džus, pak do školy šprtat, nákup a k jídlu si dám jenom mix zeleniny (tzn. kukuřice, hrášek a moje oblíbené - růžičková kapustička <3)

Kisses girls :*