Září 2012

There´s fire starting in my heart

30. září 2012 v 12:15 | blond-and-bitchy
Lovely Saturday to you all :))

Jak se máte? Já jsem o víkendu u BFF´s, teď jsme se akorát stavila doma - poklidit, vzít si nový oblečení a tak. Fakt ty kluky miluju, přísahám, ale někdy mě tak nehorázně se*ou :D -> takový ty žabomyší hádky o nic, kdy já si zatvrzele stojím za svým a oni mi budou oponovat. Včera jsme jeli an rodinej nákup, a dělali rodinou večeři a koukali na Harryho Pottera, pak na nějakej horor..pak jsem usla :D
Věc s emá tak, že já a oni máme úplně jinej postoj ke vztahům. Já prostě vztah nechci, člověk vedle mě je pro mě jenom přítěž a brzda. Děti v zádným případě. Never ever. Oni dva naproti tomu chtěj takovej ten vztah alá stepfordský paničky a zoufalý manželky.
Holky co se nechaj upoutat k plotně a domu a chlapovi, bez jediný ambice něco samy dokázat....z takových s emi chce blejt.

No to jen tak na okraj..co si myslíte vy? Radši budete budovat svojí akriéru nebo byste raději měly manžílka, co bude domů nosit prachy, ale vy budete povoláním manželka?

No, jak hodně z vás určitě ví, já miluju vaření. Jsem prostě fanatik - zavřete mě v kuchyni na 4 hodiny a já budu šťastná :D rozhodla jsme se, že ty víkendy u nich pojmu nějak tak volně, už teď mají blbé kecy, že nejíkm maso a tak...

takže včera:

nakládaná okurka
trochu čipsů (asi tak 4 :D)
bramborová kaše s rozpečeným hermelínem (mňam)
pečené šátečky z list. těsta - domácí jsem pekla - asi 5
pár nachos s avokádovou salsou


Have a nice day off :)

28. září 2012 v 9:05 | blond-and-bitchy
Dobré ránko :)

tak jak si užíváte volna? já mám první den volno z práce, včera jsme sotva došla domu. Nepotřebuju fitko, nalítala jsme se po letišti asi tak 10 kilaku :D
Dneska si odpočinu, kouknu an pohádky...zrovna tady piju výbornej zázvorovej čaj (věděly jste že zázvor urychluje metabolismus, ptž zahřívá? ideální na podzim a zimču :) - kdybyste to chtěli zkusit jmenuje se to Apotheke a maji to v lekarne, krabicka cca 45 kč).

Včera jsme nechtěla jít vlbec, ale přišla jsme vyčerpaná a v takovém tom stavu, kdy chcete zabít celej svět. Ještě k tomu mě vytočili ty pipiny z český pošty..hrůza.

A v týdnu se půjdu odměnit novýma botama <3

Jídlo:

polívka pórková (fakt hodně :()
kuskus se zeleninou (tak cca 150g zeleniny a kuskus malá mistička)

pití: čoko kefír, jogurt, nápoj, dvě čoko z automatu /hnus/ a voda


jak válčíte vy?

I was Ana, do i really want it back?

26. září 2012 v 7:00 | blond-and-bitchy
Morning girls :) tak člověk se jednou může vyspat a je vzhůru o 2 hodiny dřív než musí? :D

včera jsem si konečně zapsala jakž takž rozvrh do školy a děsně se pohádala s BFF. Fakt miluju takový to zkurvený vyděračství typu: buď s náma půjdeš ven nebo běž do hajzlu...No lidi, kteří mají všechno pod nosánkem, nemusí do práce a jediná jejich starost je se nějak doťapkat do školy a přežít pár přednášek asi moje postoje nepochopí, ale tohle mě fakt dostalo.

No takze jsem třískla dvěřma a jela domů- jídlo?

jo super, než mě BFFs ukecali a já si dala pár sklenek,...
okurkovej salát
2 kousky pizzy
chipsy
smaženej sýr a půl stř.hranolek -> jediný, co mi z toho je, tak blbě jak sviň, nechápu, co mě to raplo, přejíst depku.

Ale už se budu kontrolovat, slibuju. což se vztahuje k nadpisu - bylo mi tak líp. Nemůžu kontrolovat lidi kolem, nemůžu je ovlivnit...ale kontrolu nad jídlem a nad sebou mít můžu...

For El : díky za vyčerpívající koment :D jsem ráda, že jsou lidi, kteří to cítí stejně... já jsem ale ta poslední co by měla někomu radit.. jo je škoda že Lucy skončila, ale ty anonymni komenty co jí psaly byky fakt nechutný. Dobře se určitě má :) (aspoň podle fb :D)

School, illness, starwing

24. září 2012 v 10:37 | blond-and-bitchy
Morning girls :)

tak..ve středu už jdu poprvé zase do školy...je to hrozně divné. Poslední rok bakaláře. Docela se těším (což mě přejde v okamžiku kdy tam vlezu a uvidim ty lidi :D).

Včera jsem se dozvěděla, že můj dědeček je zase nemocný - a neví se co bude. Matka mě sice uklidňovala, ale to tak, že jsem se rozbrečela ještě víc :(( je mi hrozně, ptž rodinu fakt zanedbávám a teď se cejtim jako nejhorší vnučka na světě.

Taky jsem spala u svých BFF´s - koukali jsme na Talent a popijeli vínko. Odpoledne jsme sjeli ještě film - The september issue -> Doporučuju. Je to takový dokument o tvorbě Vogue. A tam ty nádherný hadříky a všechno. Stojí za to hladovět, abychom si tohle všechno mohly obléct. A být nádherné.

Kluci samozřejmě zas cpali popcorn a bramburky, chtěli mě donutit to jíst...ale nevzala jsme si. Jsem na sebe pyšná.

Jídlo včera

kafe
pórková polévka (to jsem ujídala tak od 12 do 15 - ale vařím jí tak, že je to prostě pórek, bujón, vajícko a troška mlíka - that´s it)

A jak se daří vám, mé drahé? Postupně si budu předělávat SB odkazy - kdo by chtěl se spřátelit, budu jen happy a doufám, že vás nebudu otravovat tím, že si vás budu chtít přidat.

Xoxo, blond and bitchy
Only you can make yourself proud

22. září 2012 v 11:01 | blond-and-bitchy
Good morning :)

včera jsme byla pracovat a pak jsme přespala u kamaráda, mám trochu kocovinu z vína, ale tak jde to :) dneska nám odpojili výtah v baráku (až do vánoc) - takže super cvíčo hned po ránu, ty schody :D:D:D

Včerejšek a jídlo? Jsme pyšná. Cpali mi čokoládu a měli obrovskou pizzu. Jasně, strčila jsem si do pusy ksotičku čokoládu a aběžela jí vyplivnout.

Snědla jsem za celý den: miska kuskusu se zelninou, okurkový salát s kefírem (pár lžic)

Dneska se asi budu učit a budu doma..musím si trošku máknout :) abych byla co nejvíc napřed. ...

This is the new sh*t

20. září 2012 v 10:06 | blond-and-bitchy

Mornng, morning my sweet girls :)

Takže...včera jsme se dozvěděla, že nám asi úplně překopou státnice (na který s emimochodme už měsíc učim) to je suoer. Fakt. Pekelně mě nasrali. Dneska je zasedání fakultního senátu - uvidíme co z toho vyleze. Díkybohu jsme včera večer dočetla 3. knihu ke zkoušce, zaplatila si jazykovej kurz a oznamila matce, že do půlky října určitě nehodlám přijet.

Koukáte někdo na PrimaLove na Zhubni nebo přiber? Včerejší díl zase ukazovaly ty 4 holčiny co mají anorexii...a ja...já se v tom úplně viděla. Já minulý prázdniny a až do dubna. A víte co je asi špatně? Chci to zpátky.
Zásady. Nejíst venku, když nevím co se do toho dává. Nejíst veškerý přílohy. Nejíst mléčný výrobky až na kefír a občas jogurt (i dkyž i ty mám raději sojový). Žádný pečivo. Nic, jen zelenina, ovoce, voda a sposta kafe.

Je to špatně? Vím jak moc mě to tenkrát sociálně izolovalo směrem k internetu. Nebyla jsme schopná jít s nikým ven, protože ven = jít někam na jídlo, kafe s dortem nebo na nákup a doma si uvařit společnou večeři, oběd.
Je to průser, jelikož naše tradice alespoň jedný společný večeře v týdnu s mýma BFFs (to znamená, polívka, hlavní jídlo, dezert a pak se ještě něčím dojíst u televize) nejsou možný. Už teď mají kecy, že jsme vegetariánka a nejím to samý co oni....

CO se týče práce, mám jí dost a mám ke svojí práci ještě jednu, při který ale budu dělat skoro to samý. Ale je dobrý, že tam budud celej den, což znamená žádný moc jídlo. Zase mi začíná vadit jíst před někým. Což je asi dobře...

V týdnu si půjdu koupit nějaký věci do školy, pořád se rozhoduju jestli tahat noťas nebo si psát v ruce..ale spíš asi nějaký sešity, líp si pak pamatuju...

Jídlo 19/9

jablko
rajská polévka do hrnečku
kuskus a 170g zeleniny
kuskus a 170g zeleniny
kefír

A jak se máte vy? Co začátek školy...? Jídlo?


Well, I think I am on half-way back

19. září 2012 v 8:21 | blond-and-bitchy |  Food is my enemy and always will be
Dobré ráno....

Zbyly jste mi ještě nějaké holky moje? SB? kdokoliv? :D

Myslím, že jsme zpátky. Jsem zničená tím, že jsem tlustá. Teď jsme už 3. den sama doma, a je to pravda. ANA mě nikdy neopustí. Díky ní si nemusím připadat sama. Pocit toho, že mi kručí v břiše, a že si už po 3 dnes slušného jídla můžu vzít legíny, aniž bych si připadala ajko tlusté prase...je k nezaplacení. Ve čtvrtek jdu na nové tetování, přece nechci aby to vypadalo blbě. A co jsme si myslela, že budu žrát a nic? No tak ne teda. Mám tolik krásného oblečení, v kterém jsme teď napraná a je to hnus. Jak jsme mohla dovolit si přibrat zase? NE. Nedovolím, abych se zas motala v tom, že sice jsem oplácaná, ale všichni mě mají rádi... Někdo kdo miluje módu a rozumí jí, tak jako já, přece nemůže chtít velikost 8-10. Velikost 8 je ta horní hranice, bože. Kam jsem dala oči, proč jsme se chtěla stát pohodovou, nepovrchní holkou, které nezáleží na tom, jak kdo vypadá? Asi zkrat. Nejspíš.
Potřebuju vás a hlad <3
You wanna be bitch, you need to be skinny and shining.

Jídelníčky za 17/9

Jablko
Kuskus se zeleninou (100 a 300 g)
Tvaroh a celozrná bulka

18/9

nic
rýže (s vajíčkem) se žampióny a paprikou (trocha sojovky)
okurka s kefírem


Chce to zásady. Nechci už zase žrát jak prase, jako když jsem s klukama.


How I am these days...

3. září 2012 v 13:16 | blond-and-bitchy
Ahoj, hoky moje,
Z mých SB nefungujete skoro žádná. Blogy stále procházím...Přibrala jsem. Převaluju se teď v ZP a touze vůbec nejíst nebo zvracet....Piju. Hodně, Zrovna teď, když píšu tenhle článek, mám už otevřenou lahev vodky...Drogy? Ve větším než malém množství.

Co nového v mým životě? Bydlím te%d 14 dní u kamarádů, nechci být sama u sebe v bytě. Kluci? Nenechte se vysmát, Žádný, jelikož se soustředíme na jiné věci...a můj nejlepší kamarád, pan T., mi docela nahrazuje co potřebuju (objímání a tak)- Nechci sex.

Co jsme tady tak jsme přibrala...vařím. Miluju vaření a to, že někdo miluje jídlo, co udělám...

Stýská se mi po vás. <3