Květen 2012

Oh i swear to you, i´ll be there for you...

28. května 2012 v 12:52 | blond-and-bitchy
:)
hi, girls.

Tak. Jsem zpátky....včera sjme přijela domů k našim a je mi tu hrozně fajn (až an to že otec zpívá a matka otravuje s tím co všechno méme k jídlu :D)
Ale hlavně..tamtadadá -> začla sjem se učit, Dneska zvládnu 10 otázak na závěrečnou zkoušku a budu doufam v dobrou komisy. Otázek mám 44, takže bych to do přístího pátku měla zvládnout (co měla, musím). Před chvilkou jsme si dala 20 minut na rotopedu, koukla se na I used to be fat (ta holka byla potom tak krásná!!!) a u toho mi došlo, že to enní o váze nebo o mírách. Je to o tom, být spokojená sama se sebou. Jasně mohla bych se snažit víc, jíst míň...ale co by to pak bylo za život, když si vůbec nic neužiju? Nechci se vrátit do období kdy jsem si zahrávala s anorexií a bulímií...Sice jsme byla hubenější, ale pořád nervní, málem jsem přišla o všechny co mám ráda a to brečení vyčerpaností a zoufalstvím an zemi v koupelně nechci.
Dneska jsem koukala jak máma vař a tohle bych jí ani tatínkovi nemohla udělat. Už tak jsme toho způsobila dost a dost....

Jdu vařit chřest. Jím co chci a přijdu si že hubnu. (je to možný? malý dávky a radost??) Nechci jíst sýry ale fakt je miluju :D
Občas i pečivo...No dobře jím ho :D miluju to :D

Pan B.? Ne díky, smazala sjem číslo, ať se snaží on. JÁ se nenechám zneužívat.

MVR <3


Off but back soon

26. května 2012 v 14:28 | blond-and-bitchy
Holky moje <3

mám teď strs ze školy. Neučím se, jsme v takovým stavu, kdy je mi všechno jedno....
Jím, co chci. Piju alkoholk jakej chci.

Nic moc ale jsme jinak v celkovym klidu dejme tomu...Jenom

LIFE SUCKS

mám vás ráda, a všechny vás sleduju a obdivuju :**

Summer

23. května 2012 v 16:37 | blond-and-bitchy
ehm...jim magnum a vykopli mě dnes ze zkoušky.

wtf no a co.

End od semester...

21. května 2012 v 9:39 | blond-and-bitchy
Hi :)))

znáte to když přijde zkouškový a vy odpočíváte do konce? A nechce se vám nic dělat i když vátě, že vám hoří za prde*í? A děláte cokoliv jinýho jen en se učit? :D no tak to děláme s BFF zrovna. Fakt nenávidím filozofii... JE TO NUDA !!!
Jinak mám zápočet z marketingu, ekonomie, dějin francie - tenhle týdne mě cěkají ještě jedny dějiny a psychologie. Dodělat referáty na knihy a odeslat prezentace na dějiny fotky. Juchů...(nemůžu se dočkat) a těď tu sedím, vím že bych měla číst a místo toho čumím z okna...pohoda ne :D

Psal pan B... jak moc roztomilá a překrásná jsem. No hochu, podruhý ti an to fakt neskočim. Sice mě to těší ale z důvodů tisíckrát omýlaných vím, že tohle není na žádnou vážnější záležitost (beztak já žádnej vztah nechci a nepotřebuju).

Chytaám se v týdnu na tetování a roztahuju ouško. Koupila jsme si novej piercing no je moc širokej takže vyhozený prachy. Za chvíli pošupajdím pro barvu na vlasy a obnovýme růžovou...

mvr


We are awful mess

19. května 2012 v 11:59 | blond-and-bitchy
Hi girls :)))

vím, vím dlouho jsme se neozvala..jsem děsná. Ale škola, práce, ven s lidma co mám ráda...nestíhám

Teď se dávám do kpy a užívám si že po 2 týdnech můžu ležet do kolika chci. :)
ještě mě čeká pár zápočtů a velká zkouš a taky příjmačky..a pka konec :) 3 měíce volnoooooo juchu

Jím teď jedno teplý jídlo dennně a snídám. Zdravě, ale dám si co mám ráda...a mám pocit že když jsme psychicky v klidu tak hubnu spíš..jasně furt mám špek na bříšku ale tak co :D nějak zlý to není a je to elpší než když jsem se plácala v jedný mrkvi denně, byla nervózní a furt mi bylo zle....

Včera jsme byla s B.....jsme šťastná. Venku svítí sluníčko a já mám kolem sebe super kamarády...a všechno jde když chci...
.

What should I say....

12. května 2012 v 14:44 | blond-and-bitchy
---všechno blbě. (pro změnu) mám hrozně moc učení, příjmačky a do toho práce a všechno...pan B. se zas ozívá (such a PRICK), na párty nechodím :( včera jsem byla po 10 hodinach v praci tak mrtva ze jsme po dvou friskach v 10 usla...a teď se snažím došprtat ekonomiii..zlaticko kamaradka mi poslala nejake poznamyky ale beztak to asi endam...
jo a zeru ..furt a všechno..myslim že s tou hromadou pečiva co jsme az poslednich apr dni snědla budu za chvíly jak knedlík...vykynutá.
Juchů

I woke up with great mood,,now it´s fucked up

10. května 2012 v 13:47 | blond-and-bitchy
Ho ladies :)

vstala jsme se super náladou, trošku lehčí kocovinou....ale
- všechno je an hovno. Já ani BFF nemáme plán do budoucna, nevíme co bude zítra, za týden, za rok...
- ve škole takový práce
- potkávat lidi, co byli vaši kámoši a teď je nesnášíte je děsný
- posraná práce jakože práce v tý taky nevím kam skočit...z 12 asitentů a asistentek pracujeme 4 !! slovy ČTYŘI.
- příjmačky? projedu. jenom jsme otveřela příručku aj mám pocit že nevím nic
- o panu B. ani zmínka, ani blbý slovo, ani zájem..nic. vzduchoprázno

jídlo:
banán
salát s kefírem, clz. bulka, 3 pl. toustu (jen toho chlebu)

You have to decided

8. května 2012 v 10:58 | blond-and-bitchy
Morning :)

BFF se furt cpe a řve že ej tlustej. mám chuť ho zbít :D je mi po včerejšku skvěle...musím to dotáhnout do konce. Chci být hubená - i za cenu hladu a toho že nebudu jíst. Ráno jsme chtěla jít běhat..ptž mě BFF vzbudil tím, jak se převaloval už v 6...ale nešla jsme (sem lemra) takže jsme se alespoň šla učit :) pak jsme chvíli koukali na Jersey Shore (Snooki is the best bitch :D) a teď jsme byla nakoupit.

sn. banán
sv. kousek mrkve, salát
ob. hodně vařeného zelí, brokolice
ve. doplním

Večer jsu (v 6) do práce...průser je že tam je celej večer raut..no asi budu hodně venku před kanclem a budu kouřit...tohle je nejroší zkouška...a ty si nedáš? ne nedám, díky.
Smazal jsem si všechny kontakty na pana B.
Nebudeš mě ničit ty zmrde. zvládnu to sama.

Miluju vás.

PS: slečno cos mi posílala zprávu autorovi, bylo to moc mylé :)) já dělám Karlovku - obor humanitní. :))


You need to try hard, push yourself to the best result...

7. května 2012 v 14:12 | blond-and-bitchy |  Food is my enemy and always will be
Hi girls :)

učení - šílené. Ale dodělal jsme Gadamerra, blížím se ke konci s M.Eliade...Byla jsem se učit ve Starbucks (karamel latté) na filozofické fakultě půjčit si knížky, nakoupila jsme a teď se zas asi půjdu učit.
Nešla jsme do školy a zápočty se blíží šíleným tempem..ale zjistila jsme super věc. Nahnala jsme kredity minulý semestr takže mám vlastně 4. semestr hotovej a postupuju i kdybych neudělal zkoušky a zápočty (ale chci a potřebuju je udělat)...dneska jsme si oblíkla starý tričko co jsme nenosila a mám hroznou radost jak hezky vypadá šedá k růžový hlavě :D
O víkendu si to užiju. Hodlám pátek a sobotu pařit až do bezvědomí. Doufám že potkám B. (jsem hrozná vím..ale ať vidí o co přišel...a pořád si myslím že mě má alespoň rád...ALE) no whatever.

Jídlo dneska

sn. jogobella jahoda (600kj - 143kcal)
sv. karamel latté (cca 300 kj??? - 75 kcal???)
ob: špenát, salát a zálivka (559 kj - 134 kcal, zálivka cca????)
sv. špenát - 400g
ve. špenát - 400g

Tak se mi to líbí....a nemohla by mi některá z vás poradit co je dobré na bříško??? je to asi fakt jedina oblast kde nejsme vůbec spokojená....(a pak takovej ten špíček na bocích)

Mějte se krásně...a Lucy - hodně štěstí při zkouškách a ostatním při matuře a testech :) (a zkouškách jestli jste taky na VŠ)


(mimochodem hrozně se mi líbí těď ombre vlasy , co myslíte? :))

Not sunny girl anymore

5. května 2012 v 12:01 | blond-and-bitchy
Good Saturday honeys <3

Sedím ve Starbucks a šprtám. Můj život je jedna velká nuda a zbytečnost....

Včera jsme byla venku s jednou ze svých enjlepších kamarádek , slečnou B. - hrozně dobře jsme si pokecaly (a daly šáňo), ale zas mě chytl pan B. - rozebrat, nadávat..nic nepomáhá. Ve svý ´veselý´ náladě jsme mu volala (eště že to nezvedl, je mi hanba ještě teď). Pak jsme v tý depce jela domů a co myslíte...nakoupila tunu žrádla už s tím úmyslem přejíst se a zvracet.
Takže, kunkpao (jen ta omáčka) směs, rohlík, sýr a pizzu. Můj záchod mě musí nenávidět, začínám s ním ale trávit čím dál víc času, tak snad se náš vztah zlepší (hahaha). No takže jsme zase půl noci probrečela a myslelal na to jak to bývalo hezký když jsme sami spolu leželi u mě v posteli, on mě držel a dívali jsme se na televizi a pak usnuli...a já se vždycky probudila a někdo tam byl, někdo mě objímal a držel za ruku a říkal mi jak mě má rád...všechno to ej pryč a já vím že to nejde vrátit zpátky i když bych to hrozně chtěla....nejtěžší je ho potkávat, ptž se pokhybujeme ve stejný společnosti. (a nejhorší ej že jsme si fakt přála ho včera potkta, byla jsme tak hezká (fakt jsme se snažila) a nejvíc mě naštvalo, že mě ani neviděl....)


Pan přijeli pan A a BFF že na párty. No já ve svým stavu samozřejmě nikam nešla :/ a BFF přišel v 5 ráno!!! vzbudil mě a eště mi tvrdil že jsou max. 3 (venku už svítilo sluníčko).

Chci jít ven a ani nemám s kým..až včera mi došlo jak jsem vlastně opuštěná...nemám ským jít ven kdomě pár lidí, nemůžu říct skoro nic nikomu, ptž ty hnusný lidi tady v praze by mě zničili.../ne že by mě dost nepomlouvali i tak/
Těší mě akorát moje růžový vlasy a to že na mě už nikdo enkouká jako na barbí.

Doprdele. Fuck my life.Im stylish not perfect (noone is)

4. května 2012 v 11:44 | blond-and-bitchy
Hi girls :)

barvíme znovu růžovou, včera mi posunovali keratin an vlasech- 4 hodiny, bože nůůda :D
Splasklo mi bříško, nepřejídám se - dám si ale chci zdravě. Jím vajíčka (bílky), salát, brokolici na tuny :D
Včera jsme měla večer rýži s krevetama...a už nejsme narvanáý v šortkách ze zary (tak moc :D) dneska jsme teda uvařila polívku a celou jí sežrala :D (porková, moje specialitka) a salátek..teď čekám s barvou an hlvaě, koukám na sex ve městě a piju ledovej čaj.

chci ven, na učení teď kašlu nebudu se stresovat :))
báj báj :D

Non confidence, fat and tired of living like this

2. května 2012 v 15:20 | blond-and-bitchy
Tlustá. Nemilovaná. Už dávno ne odhodlaná to změnit.

Taková teď jsem...zničená. Proč?

Nechápu proč mi ten blbeček psal. Znova mě zničil. Nic mi nesluší. Nechci nakupovat. Chci ejnom ležet a brečet. Nad svojí neschopností tak akorát.

jídlo? pojedem na drsný dietě.

jablko
okurka, fazolky
brokolice a jedna mrkev, kukuřice a vaječný bílek s kousíčkem tofu

Never say never...i will fight (forever?)

1. května 2012 v 6:11 | blond-and-bitchy
Good morning. Takže kocovinové ránko - zlehka. :D Nemůžu spát od pů 5, tak jsme si umyla hlavu a půjdu se učit.

Novinky posledních dní?
Ve škole mi fakt hoří za prde*í :D už i já jsem si to připustila, takže se do toho učení opřu ať ty zkoušky mám z krku...
Za 3 hodinky vyjíždím na letiště do práce ( a jediný po čem toužím je cestou si koupit tofu burger).
Jídlo? No alkoholickej záchvat v kfc a těstoviny a rejže, včera jsme tomu dala na prdel. nevermind.
Jsem hrozně bílá. Sněhurka není moje konkurence fakt. Takže jsme si koupila samoopalovací mlíko Dermacol - to TAK NÁDHERNĚ voní. Čokoláda a pomeranč <3
Čarodky? Jo super...až na to, že když vlezete někam kde se schází celá ´společnost´, měly byste počítat s tím, že vrazíte do lidí, který fakt vidět nechcete. Ano, ano pan B. Byl tam, čuměl (pro změnu). Mě to tak hrozně rozhodilo....Nechápu proč...tak jsme se trošku vyptávala pak když odešel jeho kámošky...Bydlí s tou krávou co s ní prý ´chodí´ /nikdo tomu nevěří) a prý dokonce maká. A chodí i do školy...Nestačím se divit.
A pak se vzbudím a na mobilu smska.

Dneska si byla moc krásná, blondie. (pán je asi barvoslepej ta růžová fakt není nevýrazná).

CO jsme komu udělala? odpovědět, neodpovědět???