Listopad 2011

you will always be the fat chick

28. listopadu 2011 v 16:30 | blond-and-bitchy
nevydrzim to..je toho ne me moc..hroznej tlak ze vsech stran....nedám to..proc mi ta zasraná váha ukazuje 61?? proc kurva..můžu to maskovat stylem, super hadrama, hezkým prádlem a vysokým sebevědomím..ale jsme troska

Story of my life, searching for the right...

27. listopadu 2011 v 18:33 | blond-and-bitchy |  Me, myself and I
Jelikož se poslední dobou množí články na téma kluci (dobře ty jsou stálé i u mě :D), sex, poprvé...podělím se s vámi fakt hodně upřímně o svůj život a moje kluky/holky.
Komu to bude znít jak blbá telenovela, veztě že někdy si taky tak připadám ale všechno je to pravdivé a vám jediným se nebojím to svěřit...protože se sice neznáme, ale zároveň mě znáte líp než mnozí kolem mě....

Sexting

17 : no, byla jsme poslední ´innocent girl´ , v partičce svých holke ze střední...bylo mi 16 a bylo to o prázdninách..spousta tequily v klubu, tancovala jsme a potkala pana H. - fotbalista, kamarád tehdejšího přítele mojí kamarádky...a byl hezký, jasně že byl...ale vždycky jsme chtěl aby to ´poprvé´ bylo s někým koho mám alespoň ráda, ne s někým kdo mě sbalil na diskotéce a ošukal na stavbě za klubem..(vtipně jsme vysypávala štěrk z bot ještě 2 dny.) Pak jsme zjistila že bydlí 3 vchody ode mě a má v Praze 3 roky slečnu. Šťasný to děvče, fakt.

stále 17 : pan A. - policista. Bylo mi řečeno že jsme s ním šla jen proto že se jmenoval jako kluk, kt. jsem v tý době měla ráda. No dost možná. Došli jsme až na 3. metu, opět za tím samým klubem.

silvestr 17 : bratranec kluka, kterého jsme měla ráda, záchody v jiném klubu. Víc snad něnní potřeba říkat. 3. meta po stopadesáté.

skoro 18 : tequila, sníh, lambrusco, hanba. Nevím do teď jak ten kluk vypadal, jak se jmenoval, vědět to nechci. Můj první a. sex. Pyšná an to nejsem, domů mě táhli dva lidi, ptž jsem nebyla schopna stát a na druhý dne o tom věděl celý můj ročník ve škole plus profesoři.

maturiťák: pan L., kterého jsme měla ráda, dlouho jsme spolu chodili pařit ale být se mnou enchtěl a to co se stalo označil za chybu. No co stejně ten sex stál za nic. Mimochodem potom začal chodit s mým kamarádem.


přestěhování - Praha

pan M. - dobrej v posteli, ošklivej ale jsem vicemeně takový ti rádoby známý-kámoši do teď. Tomu by stačilo zavolat a je tu za 5 minut.

pan T. - pornoherec, myslím že k tomu nemusím nic dodávat. Mimochodem taky bi.

slečna R. - 14 dní zpátky. 3. meta. Jo, abych nezapoměla, má taky slečnu.

Moje léto lásky
- ten nadpis je trošku morbidní. Abyste rozuměly, nikdy jsme nebyla ve vztahu. Nikdy jsem nebyla ve vztahu s někým koho bych měla ráda/milovala.

pan O. : moje první láska. :) Hezkej nebyl, ale možná mě rád měl a byl na mě hodnej. Seznámila jsme se s ním v 15/16 na společný brigádě..pak si začal s mojí kamarádkou z práce, aniž by mi to řekl. A tak to skončilo.

pan A. : bože toho jsme tak moc hctěla. Byl krásnej, bohužel gay. Pár úletů. Teď jsme skoro nejlepší kamarádi a je to tak skvělý ....

pan L. : toho jsme vážně milovala. Měl jiskru. Kamarád mojí kamarádky, v jejich městě jsme trávila víkendy snad 5 měsíců v kuse...rád líbal na krk a celkově líbal výborně. No skončilo to maturiťákem. Ale bylo to fajn, chybí mi.

pan B. : pan B. Co říct, víte o něm. Rád dělá cucfleky a rád ubližuje. Rád my ubližuje tím, že chce kluky. Tím že neumí zavolat. Tím že se mnou zametá, protože ví, že může. Tím, že mě nebude nikdy milovat, ale do postele by mě rád....kdoví kam to dojde. Sebedestrukce.

Tak vidíte...k čemu je mi být hubená, hezká a všechno? K úspěchu, ano. K lásce ne. Jsem bezohlednej kariérista, ale je to to jediný co mi zbylo. Moje iluze jsou zadupány do země.

So what, im still a rockstar

26. listopadu 2011 v 11:03 | blond-and-bitchy |  Me, myself and I
Tak holky..všechno blbě....

JÍDLO
2 dny sem nejedla moc, hlavně sem pila šampaňsky :D no včera noční nájezd na KFC - pochopíte dále....na váze ráno 60, ale tak dobrý, do vánoc to nějak musím dát...aspon na těch 58/57 kg

PAN B.
Dneska jsem si přečetla u Nymphy (skinny-passion.blog.cz) že zjistila že J. šukal kluky. Pan B. taky. Včera jsme se hrozně štěkli, spolubydlící a můj BFF mi ho smazal z FB a tak..hrozně sme řvala, ještě víc se opila a pak mě vzal se najíst aby mi nebylo zle. Je hodnej, on a můj tát jsou chlapi mýho života.

A já teď sedím s brutální kocovinou ve škole na kurzu o uměleckých právech. Look like Lindsay and dont care.


girl power

24. listopadu 2011 v 21:09 | blond-and-bitchy
Síla je zpátky..jsme odhodlaná víc než kdy dřív mít ty anorektický ruce a uzasny nohy jako v 15.

Jídelníčky včera, dnes:
milion kafi, ještě víc cigaret, spousta vody s citronem a kazdy den 100g sojového amsa a 350 zeleniyn asi kolem 3. plus vcera polivka do hrnečku 197 Kj.

a jde to zítra bude na váze zpět 59 kg

zítra tu bude asi spát pan B. - ošukám ho, jsem děvka a je mi to jedno, jemu budu dělat kurvu kdykoliv si štěkne.

Omluvte emotivnost článku mám v sobě celou lahev šána a sme happy

Im not cocky, I just love myself bitch

20. listopadu 2011 v 19:54 | blond-and-bitchy |  Me, myself and I
Tak děvčátka jak jste si užily prodloužený víkend ? já měla volno už od středy chachá :D (pardon :D)
No..opijela sem se, mám nastavené vlasy (Taylor Momsen? to je proti me mikado :D) a tak...co vám mám povídat snažím se -> dneska : sojovy jogurt, banán
směs klíčků, uzené tofu a rýže, soja karbanatek
polívka do hrnečku, ctvrt jablka, grep
nic moc co?

Víte jak se říká, že když něco hrozně moc chcete a dostanete to, už o to nestojíte?:D no tak ja o to i stát přestala a pan B. se ze me může posrat :D včera mi napsal fakt krásnou zprávu (původně mě to v noci vzbudili a přečetla sme si ji, ale myslela sme si že s emi to zdálo - znáte ten pocit?:D a pak sme byla fakt šťastná, když jsme zjistila že je to real :D) v pátek tu byl, bylo to super, pak měl dorazit do klubu no skončil někde opilej a já si domů přivedla na sex nějakou slečnu :D chudák můj spolubydlící, byl vyložene nadšenej když sem ve 4 ráno rozkopla dveře a málem si to s ní rozdala asi 10 cm od něj ve společný posteli...a tak :D brzo budou nové fotky na lookbook pak vám nějakou hodím :) a jak je u vás?
pusu

when God close the door, he open a window

16. listopadu 2011 v 11:57 | blond-and-bitchy |  Me, myself and I
Ahoj holčinky :)
jak se máte? hubnete? u mě se teď hodně mění....
Tak nejdřív - škola : budu jí měnit. Všechno začalo na konziltacích, kde mi profesorka technicky vzato řekla že moje angličtina i čeština jsou děsný a mojí práci že by ke zkoušce ani nepustila. Tak mi polib prdel, kravko. Nebudu na tom oboru už ani minutu. Nashle hmanitní studia, beztak mě tu bavilo jen umění a angličtina. Hlásím se na marketing PR, kd euž teď mám hodně předmětů a neskutečně mě to baví. Skvělí lidi i profesoři, co fakt ví o čem mluví.
Hubnutí : nemám hlad. Jím spíš jen aby někdo něřekl. Kouřím hodně a kafe taky hodně. Váha? kolem 60. No a co...to pujde dolu dost rychle s tim jak jsem teď znechucena vším a všema.
Pan B : ať jde do háje. Nepíšu mu, nevolám mu. Nebudu se ponižovat, už sem se ponížila dost za celou dobu.
Vánoce : nemám je ráda. Ale začínám nakupovat dárky. Letos si s našima dáváme jen maličkosti, dohodli jsme se že to fakt nebudeme stavět na dárcích, ale zkusíme si to užít bez hádek a stresů
Jinak dneska má moje njemilovanější babička narozeniny - všechno NEEEJ, protože je nejúžasnější a nejinspirativnější člověk v mým životě.


WTF

9. listopadu 2011 v 19:43 | blond-and-bitchy
Tak si tu sedim, precpana po tom co sem se to snazila vydrzet. A nejdu zvracet...proč kurva?! přestane mě to jídlo někdy ovládat? jo jen se nacpi vůbec nemáš 61 kilo z vysvěnejch 58...a co se stalo s cilem 55? asi taky někam uletěl...seber se blbko.
Nic nema cenu všechno je na hovno a všichni mě opustili....takže mi zase zbylo jen jídlo :(

Čas se rozhodnout, čas začít a skončit...

5. listopadu 2011 v 17:13 | blond-and-bitchy
...je vždycky.
Prvně - omluva. Je to traný, ale fakt nestíhám. škola-práce a zas dokola. Dokonce sem ve škole i o víkendu (jupí jej).
Hubnutí....co to je? Pořád mám dva stavy - buď nejsme schopná jíst, nebo do sebe cpu cokoliv abych si dokázala že mi nic není.
Dneska? - banán, kiwi , cini minnies -> zelenina, rýže (celej sáček!!!) -> ciniminies ¨
- nemám odvahu si vlézt an váhu, ale běžně je tam tak kolem 59-61. mě to stačí...nebo enstačí. já nevím. nevím už nic. nejhorší je, že nemám hlad a lidi kolem mě furt cpou. proč kurva?!
Pan B. ? všechno blbě..nebo spíš ne blbě ale divně. Kamarádi? jo to mě nejvíc tankuje, díky moc, zmrde.
K čemu je být hezká, když z toho nemám radost? Nejlíp mi ej nenalíčený, v teplákách a v posteli.
Je mi tak líto, že na mě nemůžete být hrdé....

jinak bolí mě ucho -> novej tunel :)

Miluji vás <3