Říjen 2011

Get druuuunk

30. října 2011 v 19:01 | blond-and-bitchy |  Me, myself and I
Bože bože :D
v pátek sem šla slavit halooween a domu prisla dnes :D
byla sem cely vikend s panem B - byl tak hodnej (pomineme fakt ze celou sobotu jsme se bavili tim stylme ze on lezel v posteli a ja na nej mluvila ze zachodu odkud sem se bala hnout :D) dneska jsme prijeli ke me, za vcerejsek sem se problila asi k 58/57 kilum :D
zitra prace...omlouvam se ze nestiham psat, ale vsechny vas ctu a zboznuju poraz stejne <33

Happyendings happen only in fairytales

23. října 2011 v 19:08 | blond-and-bitchy |  Me, myself and I
Děvčata <3
vím, nestíhám nic. o víkendu jsme měla ve škole kurz, jinak pořád pracuju, snad budu mít volno tenhle týden..obíhám vás a snažím se komentovat. Možníá vám přihodím fotku, mám hroznou radost koupila sem si sukni 38 a kabátek 36 dokonce...shodila sme az rok (podle akbátu) od celá 3 čísla. Váha - kolem 60, jak jím a tak.

události posledních dní:
- jím, drahoušek BFF mě vzal na činu (3x a dneska jsme měli tofu s ryží)
- chlastám jak Dán
- můj nejleší kamarád se pokusil zabít, kvůli vztahu co nevyšel :(((((
- pan B: proč si nechala rozplynout tu lásku ke mě? už mě nemáš ráda? (kreténe, kreténe)

tak asi tak. Miluju vás, držet se. snad se vám daří dobře...nebo aspoň líp něž mě


How the time goes on and on

15. října 2011 v 15:14 | blond-and-bitchy |  Me, myself and I
Ahoj huběňourky :*
vím, dlouho jsem se neozvala...utíkají mi dny hrozně rychle. Buď jsme ve škole nebo v práci nebo na jazykovém kurzu. Přibrala jsem si navíc přendášky v reklamním sektoru, fakt nevím kde mi hlava stojí.
Jím/nejím. jak kdy a jak stíhám. Váha kolem 59 :) je to fajn...kefíry, marks a apencer polévky, zelenina a rýže. Na tom víceméně žiju. Včera jsme si za odměnu dopřále zmrzku - pokořila jsme první kapitolu překládané knihy ( asi 30 stran) - jdu si dohodnout konzultace. Navíc jsem začala chodit na ruštinu a pokročilou španělštinu.
Omlouvám se vým sb - slibuju, že vás začnu obíhat a komentovat pravidelněji. :( nezlobte se. Budu se snažit psát alespoň ob den :)
jinak jsem se sebou spokojená - není to dokonalý ani zdaleka ale držím se - jím a nezvracím. sice pořád počítám kalorie ale to už mě asi neopustí nikdy. :( přístí týden budu mít konečně nově prodloužené vlasy, těším se jak malá.
jinak miluju podzim, je to nádherné :)
Zatím se mějte a užijte si sluníčka :* mám vás ráda (k obrázku - Coco věděla co je dobrý :D)


If you realised that there are more important things that weight...

9. října 2011 v 18:12 | blond-and-bitchy
Ahoj holky moje :) mrzí mě že se se neozvala. dlouho ja vím.

Něco jsme si tenhle týden uvědomila. jsou důležitější věci enž váha a jídlo. ale je hrozně důležité jak vypadáte a abyste byly krásné, dobře oblečené a všechno... ale přesto bysme si měly vážit toho co máme..nechápete? dostanu se k tomu

V úterý se mi pokusil zabít jeden z nejlepších kamarádů - je naštěstí už v pořádku...ale ten večer co jsme se to dozvěděla mi volala kamarádka že je taky v nemocnici - kolaps. Ve čtvrtek jsem pro změnu zkolabovala já. Od pondělka totiž běhám práce-škola-práce-škola a pila jsem jen kefíry a měla trochu ovoce za ty dny (plus litry kafe a cigaret též tunu)... Naštěstí an ěm dohlídnul můj kamrád fakt se všichni hezky starají, dohlíží jestli jím a tak...a svte div se, já fakt jím...a vážím kolem 60 a je mi dobře docela...

Taky se mi rozpadlo kamarádství, které jsem čekala že bud etrvat do konce života. Byli jsme tři já-pan L- pan A...pan L je debil vyspal se se slečnou pana A, ještě když spolu byli a čekal že když bude zapírat tak se to nedozvíme od té holčiny. Jasně i ona je an vině ale prostě..skončil. Je mi z něj zle nedokážu se na něho ani podívat...

Jak se máte vy krásky moje statečné? doufám že dobře...:/ <3

Thats so bad

4. října 2011 v 20:13 | blond-and-bitchy
Holky moje. Je mi to líto ale od neděle běhám z práce do školy, domu vyspat se a na novo. Denně od 6 do 11. Konec. Před chvílí jsme se dozvěděla že jeden z mých hodně dobrých kamarádů se pokusil o sebevraždu a moje kamarádka je po kolapsu v nemocnici:( ozvu se. brzo.